Musaka me presh e kërpudha

Recetë e veçantë dhe plotë shije Përbërësit:  500 g mish i bluar viçi,  100 gramë kaçkavall,  800 gramë presh,  300...

Makarona me mish viçi

Përbërësit: ▪ ½ kg mish të bluar viçi ▪ 4 lugë përzierje erëzash ▪ 2 filxhanë ujë ▪ 400 g...

File pule me spinaq

Perberesit: 800 gr file pule 8 luge spinaq te zier djath krip dhe ereza te perziera 1 vo pak miell...

Page 1 of 2 1 2

Mund te ju pelqejn

ADVERTISEMENT