Koha per turshi

Përbërësit: 50 cope speca te kuq, 250 ml vaj, 250 ml uthull, 3 luge kripë, 3 luge sheqer, 3 hudhra,...

Sallatё me vezё

Përbërësit: 2 koka sallate jeshile, 2 vezë të ziera, kripë, lëng limoni, vaj. Hapat Sallata pastrohet, lahet dhe pritet nё...

Sallatë festive

Përbërësit: 500 gr filetë pule 300 gr kërpudha 250 gr majonezë 250 gr bizele 200 gr djathë kaçkavall 7-8 kokrra...

Sallatë me Fileta Peshku

Sallatë me Fileta Peshku Përbërësit: Patate, 4-5 kokrra mesatare 5-6 karota një kavanoz tranguj turshi 2 filxhan kafeje fasule një...

Speca Turshi pa Konzervues

Speca Turshi pa Konzervues Përbërësit: 10 kg speca, 500 ml vaj, 100 gr majdanoz, 3 thelbinjë hudhër, 1 kg karrota,...

Page 1 of 2 1 2

Mund te ju pelqejn

ADVERTISEMENT