Sot Dita botërore pa duhan!

Sot Dita botërore pa duhan!

Çdo vit në 31 maj Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) dhe partnerët organizojnë Ditën botërore pa duhan. Qëllimi i kësaj...

Page 1 of 15 1 2 15

Mund te ju pelqejn

ADVERTISEMENT
Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?