Stresi thumbon hapur Kejsin

Stresi ka realizuar së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e tij në Instagram. Reperi iu është përgjigjur në pyetjet...

Rita Ora e kallë Tiranën

Qytetarë të shumtë janë mbledhur në sheshin “Skënderbej” në Tiranë për ta shijuar koncertin falas të këngëtares shqiptare me famë...

Beatrix dhe Getinjo çift?

Beatrix Ramosaj është këngëtarja më e përfolur për jetën e saj private muajt dhe ditët e fundit. Po aludohet nga...

Page 1 of 176 1 2 176

Mund te ju pelqejn

ADVERTISEMENT