Kapet me armë, municione luftarake e uniforma të policisë, arrestohet 25-vjeçari në Tiranë!

664
Shperndaje
2k
VIEWS

Policia e Tiranës ka njoftuar sot arrestimin e një shtetesi 25-vjeçar, pasi është kapur me armë e municione luftarake.

Policia bën të ditur se në pranga është vënë shtetasi me iniciale Rr. H., 25 vjeç, banues në Tiranë.

Te mbikalimi i Rinasit, policia ka lokalizuar automjetin e dyshuar, me drejtues shtetasin Rr. H., 25 vjeç. Gatë kontrollit të automjetit që ky shtetas drejtonte, janë gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri pistoletë, një krehër, municion luftarak dhe një armë e ftohtë (thikë).

Në vijim të veprimeve, gjatë kontrollit të banesës, u gjetën u sekuestruan në cilësinë e provës materiale, veshje të ndryshme si ato të Policisë dhe municion luftarak.

Të ngjashme Postime

Postimi tjetër

Diskutim rreth kësaj post

ADVERTISEMENT

Lajmet e fundit ne Globi!

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.