Tenton t’i shpëtojë dhunës së bashkëshortit, gruaja hidhet nga kati i dytë i banesës në Tiranë!

661
Shperndaje

Një grua për pak ka gjetur vdekjen në tentativë për t’i shpëtuar dhunës së bashkëshortit. Kjo ngjarje ka ndodhur në Tiranë.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. M., 33-vjeç, pasi në rrugën ‘Memo Meto’, në banesë, ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes, e cila është ndjerë e frikësuar dhe është hedhur nga kati i dytë i banesës”, njofton policia.

Aktualisht kjo shtetase ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. /Ora News/

 

Të ngjashme Postime

Postimi tjetër

Diskutim rreth kësaj post

ADVERTISEMENT

Lajmet e fundit ne Globi!